Wandelroute Noordbarge gepresenteerd

Woensdagmiddag 7 juli werd door de Historische Commissie Noordbarge het eerste exemplaar van de wandelroute Noordbarge uitgereikt aan Petra Pruntel van Tourist Info  Emmen. Hiermee ging een lang gekoesterde wens van de commissie in vervulling. Het 16 pagina’s tellende boekje bevat een wandelroute van 3 km en een aanvullende route van 2 km. Belangrijke historische onderwerpen uit Noordbarge komen aan de orde en zijn geïllustreerd met kleurenfoto’s. Het boekje op zakformaat  is gratis af te halen bij Tourist Info Emmen aan het Raadhuisplein Maar ook bij Hotel ten Cate en cafetaria de Zandsteeg in Noordbarge.

1 gedachte over “Wandelroute Noordbarge gepresenteerd”

  1. Beste leden van de historische commissie,

    Wij waren aangenaam verrast toen we de enveloppe van de historische commissie openmaakten en daarin een boekje met een wandelroute door ons dorp aantroffen. Een mooi vormgegeven boekje met een leuke wandelroute en een beschrijving van de markante punten van ons dorp. We kunnen, als we bezoek hebben, op een nog leukere manier ons dorp laten zien.

    Ellen en Hans Jansma

Reacties zijn gesloten.